1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

در روز مادر چگونه سورپرایز کنید

هدیه روز مادر

اگر میخواهید روز مادر امسال را برای مادرتان یک روز به یاد ماندنی درست کنید میتوانید از روشهای زیر برای ایجاد یک خاطره فراموش نشدنی برای روز مادر استفاده کنید.

۱- لیستی از کارها و مواردی که فکر میکنید مادرتان دوست دارد تهیه کنید. این لیست در مراحل بعدی بسیار مفید خواهد بود.

۲- خودتان یک هدیه بسازید. ساختن یک هدیه بهتر از هر هدیه دیگری که بصورت آماده خریده باشید به مادرتان نشان میدهد که تا چه حد دوستش دارید که برای هدیه روز مادر وقت صرف کرده اید و خودتان هدیه را ساخته اید. اگر ترجیح میدهید هدیه را بصورت آماده تهیه کنید میتوانید از هدایای ویژه روز مادر ایده بگیرید.

۳- صبح زودتر از مادرتان بیدار شوید و صبحانه را برایش مهیا کنید.

۴- منتظر باشید مادرتان از خانه بیرون برود و خانه را تمیز کنید.

۵- اگر احساس میکنید مادرتان در چند وقت اخیر از کارهای خانه خسته شده است یک نوبت ماساژ رزرو کنید.

۶- خانه را تزئین کنید و با دیگر اعضای خانواده برای سورپرایز کردن مادرتان آماده شوید. فراموش نکنید کیک یا شیرینی مورد علاقه مادرتان را هم از قبل تهیه کرده باشید.

۷- فراموش نکنید از تمامی کارها و محبتهایی که برای شما داشته است تشکر کنید و از کارهای بدی که احیانا انجام داده اید عذرخواهی کنید. در پست دیوار لبخند میتوانید از نمونه پیامهای تبریکی که دیگران برای روز مادر استفاده کرده اند ایده بگیرید.

۸- بعد از جشن روز مادر ظرفها را بشویید و خانه را مجددا تمیز کنید.

۹- برای انجام کارهای بالا نیازی نیست حتما برای روز مادر منتظر بمانید. میتوانید در سال چندین مرتبه و بدون هیچ مناسبتی مادرتان را با انجام کارهای فوق سورپرایز کنید.

برچسب‌ها:, ,