1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

تولد خود را به تنهایی جشن بگیرید

در برخی اوقات ممکن است شرایط بگونه ای باشد که شما تنها کسی هستید که به فکر گرفتن تولد برای خودتان هستید و یا خودتان ترجیح میدهید تولد امسال را به تنهایی جشن بگیرید. در این شرایط مانند سالهای گذشته سورپرایزی بدلیل ندانستن کادوها و اتفاقاتی که قرار است بیفتد در کار نخواهد بود. در نظر داشته باشید که شما بیشترین کسی هستید که باید برای خودتان ارزش قائل باشید. پس با انجام مراحل زیر میتوانید یک شب تولد به یاد ماندنی برای خودتان رقم بزنید.

  • هرچقدر هم که عاشق کار و همکارانتان هستید، سعی کنید در روز تولدتان تا جایی که امکان دارد زودتر محل کار را ترک کنید و یا آن روز را مرخصی بگیرید. بسیاری از کارهایی که در ادامه پیشنهاد میشود نیاز به زمان کافی برای اجرا دارد.
  • سفر کردن به محلی که همیشه دوست داشتید بروید. مسافرت کردن به تنهایی نیز مزیتهای خاص خودش را دارد. مثلا اینکه نیازی نیست برنامه سفر یا محل مسافرت را با دیگران کنترل کنید. سعی کنید برای تولد امسال به جایی بروید که همیشه دوست داشتید. لزوما این محل یک جای جدید نیست و ممکن است در گذشته نیز به آنجا سفر کرده باشید.  در صورتی که میخواهید تولد امسالتان را به سفر بگذارنید شاید بهتر باشد از قبل برای برنامه ریزی سفر و خرید بلیط و رزرو محل اقامت اقدام کنید.
  • به هدیه روز تولد فکر کنید: اینکه تولدتان را به تنهایی جشن میگیرید به این معنی نیست که نباید هدیه ای در کار باشد. مهمترین مزیت هدیه تولد امسالتان اینستکه دقیقا همان چیزی است که میخواستید. پس به این که چه چیزی دوست دارید بعنوان هدیه تولد دریافت کنید فکر کنید و برای خودتان بخرید. حتی اگر فروشگاه امکان کادو کردن را هم دارد بگویید تا برایتان کادو کنند.
  • از روز قبل خانه تان را آماده کنید. هیچکس دوست ندارد که روز تولدش را در یک مکان شلوغ و به هم ریخته جشن بگیرد. پس همه جای خانه را مرتب و نظافت کنید.
  • یک صبحانه مفصل و خاص برای روز تولدتان تدارک ببینید.
  • روز تولدتان را به طبیعت گردی و یا مکانهایی که دوست دارید مانند موزه و پارک بروید. در هر صورت میتوانید همه روز را در خانه سپری نکنید.
  • امروز رژیم غذایی تعطیل است. پس برای نهار یا شام به هر رستورانی که دوست دارید بروید و هر غذایی که دوست دارید را سفارش بدهید. دسر بعد از غذا فراموش نشود.
برچسب‌ها:, , , , , ,