1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

انتخاب هدیه مناسب برای پدر

هدیه مخصوص پدر
هدیه مخصوص پدر

 

اگر برای تولد پدرتان و یا هدیه روز پدر به دنبال یک ایده برای سورپرایز کردن پدرتان هستید، در این مطلب چند ایده جذاب برای انتخاب هدیه برای پدرتان بررسی می شود.

۱- برای پدرتان وقت بگذارید. شاید یکی از بهترین هدایایی که میتوانید به پدرتان بدهید صرف وقت با او برای فعالیتهایی است که میدانید از آنها لذت میبرد. بطور مثال با توجه به علاقه اش میتوانید روز خود را برای کوهنوردی، ماهیگیری، دوچرخه سواری، تماشای فیلم مورد علاقع اش، رفتن به موزه و گالری هنری و یا تماشای مسابقه ورزشی دلخواهش با او بگذرانید و حرفهای پدر-پسرانه بزنید

۲- یکی از آرزوهایش را محقق کنید. اگر میتوانید و از لحاظ مالی مشکلی ندارید میتوانید با توجه به شناختی که از پدرتان دارید یکی از آرزوهایش را برایش برآورده کنید. مثلا ثبت نام در یک دوره پاراگلایدر، دوره آموزشی کمکهای اولیه، سفر مورد علاقه و …. در این مورد میتوانید با دیگر اعضای خانواده هم صحبت کنید و بطور شریکی این هدیه را تهیه کنید.

۳- شخص مورد علاقه ای که سالهاست خبر ندارد را برایش پیدا کنید. دوستان قدیمی پدرتان در دوران تحصیل یا دوران خدمت سربازی که همیشه از خاطراتش با آنها تعریف میکند و نشانی از آنها ندارد را پیدا کنید و برای روز تولدش سورپرایزش کنید. در این مورد میتوانید از شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک بهره بگیرید.

۴- نامه تشکر بنویسید. در حالی که این هدیه هزینه ای ندارد اما از لحاظ معنوی بی قیمت است. در نامه تان از تمام کمکها و حمایتهایی که پدرتان کرده است تشکر کنید. در این مطلب میتوانید پیامهای تبریک روز پدر را بصورت نمونه مشاهده کنید.

۵- کارهایی که از شما درخواست کرده بود و انجام نداده بودید را انجام دهید. اگر قبلا پدرتان از شما خواسته است باغچه را تمیز کنید و یا ماشینش را بشویید و این کار را انجام نداده اید، الان زمان خوبی است که به حرف پدرتان گوش کنید و او را شاید کنید.

۶- از هدایای ویژه روز پدر ایده بگیرید.

برچسب‌ها:, , , , ,