1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

انتخاب هدیه برای بهترین دوست

انتخاب هدیه بهترین دوست

انتخاب هدیه بهترین دوست

انتخاب هدیه خوب اصلا آسان نیست. مخصوصا اگر این هدیه را برای بهترین دوست خود در نظر داشته باشید. در مناسبتهای مختلف مانند تولد، عید نوروز، روز عشاق و … شما با انتخاب هدیه خوب برای بهترین دوستتان میخواهید نشان دهید که چقدر او برایتان ارزشمند است و در عین حال برای او خاطره ای به یاد ماندنی ایجاد کنید.

۱- یک تجربه جدید بسازید

  • برنامه بیرون از خانه ترتیب دهید. به دوستتان بگویید یک بعد از ظهر یا روز تعطیل خود را خالی کند و شما برای ان روز را یک تجربه ماجراجویی مانند  بانجی جامپینگ، یا سینما یا تور برج میلاد، باغ وحش، دوچرخه سواری و …. با توجه به علائقش برنامه ریزی کنید. توجه کنید که دوستتان این تجربه را قبلا نداشته باشد.
  • خرید بلیط و ووچر برای استفاده در آینده. بعنوان مثال میتوانید ووچر رستوران گردان برج میلاد، بلیط تئاتر یا کنسرت، ووچر استفاده از خدمات ماساژ و اسپا و …. را به دوستتان هدیه کنید.
  • برایش پخت و پز کنید. یک غذای خانگی خوشمزه، کیک خانگی به او نشان میدهد که چقدر برایتان ارزشمند است که برای شاد کردن او از وقت خود صرف میکنید. همچنین این تجربه میتواند در زمان حضور خودش و با کمک او انجام شود تا بتوانید زمان بیشتری را در کنار هم بگذرانید.

۲- انتخاب یک هدیه دست ساز

  • هدیه دست ساز از عکسهایتان: یک اسکرپ بوک تصویری، چاپ عکس روی لیوان و تی شرت و … همگی میتوانند ایده های خوبی برای سورپرایز بهترین دوستتان باشند. همچنین اگر موسیقی خاصی برای هر دوی شما خاطره انگیز است میتوانید از تابلوی تصویری صداگرافی هم ایده بگیرید.
  • طراحی یک ویدئو کارت: به تعدادی از دوستانتان بگویید پیغام ویدئویی برای تبریک ضبط کنند و با یک موسیقی آنها را میکس کنید و در روز تولد برای بهترین دوستتان پخش کنید و یا در فیسبوک و اینستاگرام بگذارید و دوستتان را تگ کنید.
  • ساخت یک جعبه هدیه: از شکلاتها، خوراکیهای دلخواه، زیورآلات و لوازم مورد علاقه دوستتان یک جعبه هدیه بسازید
  • یک مجموعه از موسیقی های دلخواه: یک فلش یا CD/DVD از موسیقیهای دلخواهش پر کنید و هدیه کنید. همچنین میتوانید یک ویدئو از خودتان ضبط کنید که یکی از موسیقی های دلخواهش را دارید کارائوکه یا دابسمش کرده اید.

۳- خرید یک هدیه شخصی

  • اگر هدیه ای را میخرید سعی کنید کاملا با علاقه های شخصی دوستتان سازگار باشد. اگر به کتاب علاقمند است کتابهای مورد علاقه اش را پیدا کنید، اگر به ورزش علاقمند است وسايل ورزشی مورد نیازش را تهیه کنید، اگر به فیلم علاقه دارد جدیدترین فیلمی که در ژانر علائقش هست را تهیه کنید. برای این نوع هدایا وقت صرف کنید.
  • به پیامکهایی که با هم رد و بدل کرده اید یا چتهای نوشتاری تان در وایبر / تلگرام مراجعه کنید و شاید بتوانید از مکالمات چند ماه گذشته تان بتوانید ایده یک هدیه خوب پیدا کنید
برچسب‌ها:, , , , , , ,