امروزه بدلیل پیچیدگیهای قانون، مشاوره با وکلای مجرب که آشنایی کامل به ابعاد قانونی هر فعالیتی دارند می تواند از بروز مشکلات در آینده جلوگیری کند. تمامی وکلای فعال در مجموعه سیمیا دارای پایه یک دادگستری و مجرب در امور قانونی می باشند.

برای پیگیری و انجام هر سفارش ابتدا میبایست یک جلسه مشاوره با یکی از وکلای فعال در سیمیا داشته باشید تا قابل انجام بودن نیاز شما بررسی شود و شما را با ابعاد مختلف آن آشنا کند. پس از این مرحله در صورت تمایل به واگذاری کار خود با وکیل مشاور، با عقد قرارداد وکالت رسمی، پیگیری و انجام امور مورد نیاز شما به عهده وکیل قانونی شما خواهد بود.

پس از ثبت سفارش درخواست یک جلسه مشاوره آنلاین، با توجه به موضوع مشاوره شما بهترین وکیل مرتبط تعیین می شود و زمان و لینک ورود به جلسه مشاوره برای شما ارسال می شود. این جلسه بصورت مشاوره تصویری می باشد.

تمامی پرداختها در وبسایت سیمیا توسط کارتهای اعتباری و دبیت کارتهای بین المللی انجام می پذیرد. این پرداختها در درگاه امن پی پال (Paypal Gateway) انجام می گیرد. اما برای پرداخت نیازی به داشتن حساب کاربری در این وبسایت نیست. شما میتوانید با انتخاب گزینه “من در پی پال حساب کاربری ندارم” ، با وارد نمودن مشخصات کردیت/دبیت کارت خود، هزینه مشاوره را به آسانی و با امنیت بالا پرداخت نمایید. همچنین برای عزیزان داخل ایران امکان پرداخت از طریق شبکه شتاب بصورت آنلاین فراهم می باشد.