پرونده سلامت | ارسال هدیه به ایران

  • پرونده سلامت

بالای پنجاه سال که باشی، سالم سالم هم که باشی، سالی یک بار لازمه همه چی رو چک کنی تا مطمئن بشی همه چیز سرجاشه. 

مادر و پدرهامون سختشونه تنهایی دفترچه بردارن ببرن و چند جور آزمایش بنویسن، جاهای مختلف انجامشون بدن، آنلاین چک کنن که جوابشون اومده یا نه، برن جواب رو بگیرن و ببرن برای دکتری که اگر خوش شانس باشن براشون توضیح بده چی سرجاش هست و چی نیست. همه‌ی این مراحل کلی استرس و دردسر هم داره و خیلی از پدر و مادرهامون از پس اینهمه کار برنمیان. 

چاره چیه؟ نمی‌شه که منتظر موند تا پدر مادرهامون مریض بشن، باید فکری به حال سلامتیشون بکنیم. "پرونده‌ی سلامت" چاره‌ی ماست. یک روز صبح تا ظهر، سوارشون می‌کنیم می‌بریمشون آزمایشهاشون رو انجام می‌دن و بعد از یک هفته، جواب آزمایشها رو با تفسیر به خودشون و هر کسی که انتخاب کرده باشن می‌فرستیم.


صبح روز آزمایش، با هماهنگی قبلی، مادر و پدرهامون رو سوار می‌کنیم، می‌بریمشون آزمایش خون، سنجش تراکم استخوان، بررسی نوار قلب، کنترل فشار خون، کنترل قند خون، کنترل BMI و در نهایت سونوگرافی براشون انجام می‌شه. بعد از آزمایشها یک چاشت نیم‌روزی مهمونشون می‌کنیم تا حالشون بیاد سرجاش و برمی‌گردونیمشون خونه‌هاشون. 

قبل از انجام آزمایش، پدر مادرها باید انتخاب کنن که جواب آزمایشهاشون رو به چه کسایی می‌تونیم بدیم. هر زمان جوابها آماده شد، با تفسیر، جوابها رو می‌فرستیم به گیرندگان. اینطوری با خیال راحت و سر فرصت می‌شه برای حفظ سلامت پدر و مادرها تصمیمات بهتری گرفت. 

پیشنهاد ما اینه که هر شش ماه یک بار، این چک‌آپها رو انجام بدیم تا مطمئن باشیم، همیشه پدر مادرهامون حسابی خوش و سرحال باقی می‌مونن.مراحل پرونده سلامت:

۱.تماس با مادر و پدرها و هماهنگی برای روز چکاپ و توضیح مواردی که باید در آن روز رعایت کنند.

۲.فرستادن یک کارشناس همراه درب منزل و همراهی تا مرکز و توضیحات لازم

۳.گرفتن آزمایش خون

۴.گرفتن شرح حال کامل در مورد مشکلات جسمی و روحی

۵.کنترل قند خون ناشتا

۶.کنترل BMI

۷.کنترل Bp

۸.گرفتن نوار قلب

۹.سنجش تراکم استخوان

۱۰.سونوگرافی شکم و لگن که در اون کلیه ها،مثانه،پانکراس،طحال،صفرا،کبد،پروستات در آقایان و رحم و تخمدان در خانم ها بررسی میشه.


در آخر هم میبریمشون یه رستوران عالی برای یه صبحانه کامل و خوشمزه و کلی گپ و گفت و عکس یادگاری

و در نهایت قبل از ظهر در درب خانه پیاده شون میکنیم.

چند روز بعد تمامی نتایج با تفسیر و تشکیل پرونده شخصی توسط کارشناس همراه تحویل داده میشود و در مورد اون مشکلات احتمالی براشون توضیح  داده میشه.شرایط سفارش و ارسال

- این هدیه برای شهرهای تهران و کرج و تحویل روز (Same Day Delivery) میباشد.
- به همراه این هدیه یک کارت پستال رایگان  با متن شما هم تقدیم عزیزانتان  می شود.

پرونده سلامت

  • کد هدیه: Iranian parents
  • تعداد Simia Coin دریافتی از خرید این هدیه: 17
  • $350.00

  • تعداد Simia Coin مورد نیاز برای خرید این هدیه: 350

گزینه های موجود