عضویت یکساله باشگاه انقلاب | ارسال هدیه به ایران

  • عضویت یکساله باشگاه انقلاب

کارت عضویت یکساله مجموعه ورزشی انقلاب و جاده تندرستی، هدیه ای مناسب برای عزیزانی هست که به سلامتی و نشاط آنها اهمیت میدهید. 

شرایط سفارش

- عضویت یکساله مجموعه انقلاب تنها برای ورود به مجموعه و استفاده از جاده تندرستی برای همه روزها می باشد. برای امکانات جانبی دیگر مجموعه مانند استفاده از پارکینگ و استخر میتوانید این گزینه ها را هم به هدیه خود اضافه نمایید.

- برای صدور کارت عضویت، کپی شناسنامه، کپی کارت ملی، و تصویر عکس ۳*۴ فرد مورد نظر ضروری است. چنانچه این مدارک در دسترس شما می باشد پس از ثبت سفارش، این تصاویر را به آدرس ایمیل Info@simiaservice.com ارسال فرمایید. در غیر اینصورت، عزیزانتان با در دسترس داشتن این مدارک و Voucher ارسالی از طرف سیمیاسرویس و بدون پرداخت هیچ هزینه دیگری با مراجعه به باشگاه انقلاب -بخش پذیرش- می توانند کارت عضویت خود را تحویل بگیرند.

- حداقل ۳ روز پیش از تاریخ تحویل میبایست سفارش خود را ثبت بفرمایید.

سالن استخر و بدنسازی

- استخر و سالن بدنسازی آقایان و خانمها جدا بوده و بطور همزمان قابل استفاده میباشند. ساعات استفاده از استخر و سالن بدنسازی، همه روزه از ۹ صبح تا ۱۰ شب میباشد. هر دو استخر بصورت روباز و در تمام طول سال دائر میباشند.

- عضویت ۳ ماهه استخر و سالن بدنسازی برای ۲۰ جلسه، عضویت ۶ ماهه برای ۵۰ جلسه، و عضویت یکساله برای ۱۰۰ جلسه استفاده از این امکانات خواهند بود. 

عضویت یکساله باشگاه انقلاب

  • کد هدیه: Healthy#1111
  • تعداد Simia Coin دریافتی از خرید این هدیه: 5
  • $119.95

  • تعداد Simia Coin مورد نیاز برای خرید این هدیه: 120

گزینه های موجود


هدایای دیگر