اطلاعات تحویل سفارش سیمیاسورپرایز

اطلاعات تحویل سفارش سیمیاسورپرایز

ساعات کاری

بمنظور سفارش هدایا، شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز در ۷ روز هفته سفارش خود را ثبت فرمایید. ساعت تحویل هدایا در تمامی روزهای هفته از ساعت ۹ صبح الی ۲۳ می باشد. برای تماس تلفنی با گروه سیمیا ساعات کاری از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷:۰۰ به وقت تهران (GMT+3.5) و روزهای پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳:۰۰ می باشد. همچنین برای پیگیری آنلاین از طریق ایمیل و یا چت آنلاین در وبسایت، میتوانید در هر ساعت از شبانه روز سوال خود را مطرح فرمایید و در اسرع وقت به شما پاسخ داده خواهد شد.

ضوابط مرتبط با تحویل و یا عدم دسترسی

۱- تمامی تلاش گروه سیمیا بر آنست که سفارشات ثبت شده شما در ساعت مورد نظر تحویل گردد. اما بدلیل برخی اتفاقات پیش بینی نشده مانند ترافیک، آماده نبودن هدیه مورد نظر و ...، امکان دارد با اختلاف حداکثر ۱ ساعت هدیه مورد نظر تحویل شود.

۲- در روزها و مناسبتهای خاص مانند عید نوروز، ولنتاین، روز مادر، روز پدر و ... بدلیل حجم بالای سفارشها و نیز ترافیک موجود در شهرها امکان دارد هدیه سفارشی شما تا ۲ ساعت تاخیر بدست عزیزانتان تحویل گردد.

۳- در صورتیکه فرد تحویل گیرنده هدیه در ساعت مورد نظر در منزل نباشد، با شماره تلفن فرد تحویل گیرنده تماس گرفته می شود و با هماهنگی ایشان یا به یکی از همسایگان تحویل داده می شود و یا برای تحویل در روز و ساعت دیگری هماهنگی می گردد. لذا حتما شماره تماس فرد تحویل گیرنده (ترجیحا شماره موبایل) را در فرم سفارش ثبت نمایید.