حفظ حریم خصوصی سیمیاسورپرایز

حفظ حریم خصوصی سیمیا سورپرایز

حریم خصوصی مشتریان در سیمیاسرویس بسیار حائز اهمیت است. در این بخش می توانید درباره رویه ها و استراتژی های جمع آوری اطلاعات و استفاده ازآنها در وبسایت www.simiaservice.com مطلع شوید. به شما توصیه می شود که این سیاست ها را قبل از استفاده از خدمات ارائه شده در وبسایت مطالعه نمایید زیرا استفاده شما از این خدمات نشان دهنده توافق شما با رویه ها و استراتژی های جمع آوری اطلاعات در وبسایت سیمیاسرویس می باشد.

اطلاعاتی که در این وبسایت جمع آوری می شود
۱- اطلاعات شخصی: برای پاسخ گویی به درخواست های شما و همچنین اطلاع رسانی درباره خدمات و محصولات و تخفیف های جدید، ما تقاضا می کنیم که شما اطلاعات شخصی معینی را در اختیار ما قرار دهید. این اطلاعات می تواند شامل: اسم، آدرس، شماره  تلفن و اطلاعاتی درباره علایق شما در مورد محصولات ، برنامه ها و خدمات مختلف باشد.
در برخی خدمات نیاز است تا شما اطلاعات افراد دیگری را وارد نمایید. برای مثال، اگر شما برای کسی هدیه ای را سفارش داده اید، در طی مراحل سفارش از شما درخواست می شود آدرس و نام دریافت کننده هدیه را وارد نمایید. این اطلاعات عبارتند از: نام دریافت کننده، آدرس، پست الکترونیک و شماره تماس.
هر اطلاعاتی را که شما بصورت داوطلبانه در صفحه نظرخواهی و یا وبلاگ ها و فروم های این وبسایت وارد نمایید، اطلاعات عمومی محسوب می شوند و ما کنترلی بر روی فعالیت های عمومی کاربران وب سایت اعمال نمیکنیم. به شما توصیه می شود که در هنگام به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی در فضاهای عمومی وبسایت، جانب احتیاط را در نظر بگیرید.
۲- اطلاعات غیر شخصی: بمنظور کیفیت بخشیدن به خدمات ارائه شده، امکان دارد ما اطلاعاتی غیر شخصی درمورد شما هنگام بازدید از وب سایت جمع آوری نماییم. به عنوان مثال صفحه های مشاهده شده از وبسایت، زمان رویت صفحه و طول مدت زمان بازدید شما از هر صفحه از قبیل این اطلاعات خواهند بود. این اطلاعات به هیچ عنوان اطلاعات شناسایی شخصی شما نمی باشند و به همین دلیل این امکان وجود دارد که این داده ها با شخص سومی نیز به اشتراک گذاشته شوند.
اشتراک گذاری اطلاعات
اطلاعات شخصی کاربران وبسایت در شرایط زیر ممکن است به اشتراک گذاشته شوند:
۱- موارد قانونی: اطلاعات شخصی کاربران ممکن است در مواردی که قانون حکم کند، به دستور رسمی مقامات دولتی، در اختیار آنها قرار بگیرد. همچنین در مواردی که نیاز به احقاق حقوق قانونی خود و سایر کاربران باشد، اطلاعات شخصی کابران می تواند به اشتراک گذاشته شود.
۲- تغییرات سازمان: اطلاعات جمع آوری شده در این وبسایت در شرایط فروش، انتقال، ائتلاف، تجزیه، تغییر نام و هرگونه تغییر و ترکیب سازمان به شرکت جدید انتقال می یابد.
لینک به سایر وب سایت ها:
امکان دارد وبسایت سیمیا دارای لینک هایی به سایت های دیگری باشد که توسط این شرکت اداره نمی شوند و سیاست های نگهداری از اطلاعات در آنها متفاوت با سیاست های ما باشد.  گروه سیمیا هیچگونه مسئولیتی در قبال امنیت وبسایت های دیگر، اطلاعات جمع آوری شده توسط آنها و حفاظت از آنها ندارد.
تعهدات سیمیا نسبت به امنیت داده ها
تیم فنی سیمیا تدابیر مدیریتی، الکترونیکی و فیزیکی بسیاری درجهت حفاظت از اطلاعات جمع آوری شده و جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به آنها در نظرگرفته است. اطلاعات شخصی وفعالیت حساب کاربری شما با استفاده از شناسه و پسورد محافظت می شود. بنابراین شما باید تدابیر لازم برای محافظت از شناسه و پسورد خود را اتخاذ نمایید. متاسفانه انتقال اطلاعات در اینترنت هیچگاه به صورت ۱۰۰ درصد ایمن نیست. در نتیجه در حالیکه ما می کوشیم تا از اطلاعات شخصی شما محافظت کنیم، نمی توان محافظت کامل آن را ۱۰۰ در صد تضمین نمود. همچنین گروه سیمیا هیچ گونه مسئولیتی در برابر دزدی، تخریب و یا افشای غیر عمدی اطلاعات به عهده ندارد.
سیاست های مرتبط با حریم خصوصی افراد زیر سن قانونی
در این وبسایت به صورت آگاهانه هیچ گونه اطلاعاتی از افراد زیر سن قانونی جمع آوری نمی شود. چنانچه شما زیر سن قانونی هستید از شما تقاضا می شود هیچ گونه اطلاعات شخصی خود را در این وبسایت وارد نفرمایید.
نحوه تماس با ما:
چنانچه هرگونه سوال یا مشکلی در مورد سیاست های مرتبط با حریم شخصی این وبسایت دارید با ما از طریق یکی از روشهای زیر تماس بگیرید:
آدرس: ایران، تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، خ مطهری شمالی، پلاک ۱۵
تلفن تماس:۸۸۴۸۶۴۵۵-۲۱-۹۸+
آدرس ایمیل: info@simiaservice.com