سوالات متداول در سیمیاسورپرایز

سوالات متداول در سیمیاسورپرایز

۱- آیا بدلیل تحریمهای موجود در کشورهای آمریکا و اروپایی، با خرید از سیمیا حساب کردیت کارت من دچار مشکل می شود؟
پاسخ: از آنجا که شرکت سیمیا در کشور اسپانیا ثبت گردیده و تمامی حسابهای بانکی این شرکت بصورت قانونی در این کشور است، هیچگونه انتقال پول به ایران صورت نمی پذیرد. بنابر این هیچگونه مشکلی برای نزدیک به ۸۰۰۰ سفارش ثبت شده گذشته گزارش نشده است.


۲- پس از ثبت سفارش پیغام خطای زیر رو دریافت می کنم:

Error Detected: You have entered unsupported characters for this field. Current available language character types are: European, Chinese, Korean, Japanese, and Thai. Please try again. 
پاسخ: این پیغام خطا به این دلیل است که در قسمت اطلاعات ارسال کننده هدیه و اطلاعات دریافت کننده هدیه از کاراکترهای فارسی استفاده کرده اید و درگاه پی پال قادر به دریافت این کاراکتر ها نمی باشد. برای حل این مشکل باید به وبسایت سیمیا برگردید و تمامی اطلاعات مورد نیاز در بخش ارسال کننده هدیه و همینطور دریافت کننده هدیه را با کاراکترهای انگلیسی وارد نمایید.۳- آیا قبل از ارسال هدیه، با فرد تحویل گیرنده تماس تلفنی گرفته میشه؟
پاسخ: خیر. بدلیل اینکه یکی از جنبه های اصلی ارسال هدیه از طریق سیمیاسرویس، ایجاد سورپرایز برای عزیزانتون هست، در هیچ یک از سفارشها (بغیر از رزرو رستوران) پیش از ارسال هدیه، تماس تلفنی با فرد تحویل گیرنده انجام نخواهد شد. اما در صورتیکه شما تمایل داشته باشید پیش از ارسال حتما تماس گرفته شود، پس از ثبت سفارش، از طریق ایمیل و یا تماس تلفنی میبایست این مطلب رو اعلام فرمایید.


۴- در صورتیکه هدیه ارسال بشه و کسی منزل نباشه چه می کنید؟
پاسخ: در صورتیکه در ساعت مورد نظر فرد تحویل گیرنده حضور نداشته باشد، با ایشان تماس گرفته می شود و اعلام می شود که بسته ای از طرف شما برایشان فرستاده شده و با هماهنگی ایشان یا هدیه به یکی از همسایه ها تحویل می گردد و یا برای روز و یا ساعتی که در منزل حضور داشته باشند هماهنگی صورت می گیرد.


۵- برای پرداخت حتما باید در Paypal اکانت داشته باشم؟
پاسخ: خیر. پرداختها از طریق درگاه Paypal انجام می شود. اما لزوما نباید در Paypal اکانت داشته باشید. بعد از ثبت سفارش در وبسایت سیمیاسرویس وارد وبسایت Paypal می شوید که میتوانید با انتخاب گزینه "I don't have Paypal account" و یا "Pay with a credit card" در پایین صفحه، بدون ایجاد حساب در وبسایت Paypal پرداخت خود را از طریق کردیت/دبیت کارت بانجام برسانید. اما باید در نظر داشته باشید که از آدرس ایمیل و کردیت کارتی استفاده نمایید که قبلا در حساب کاربری Paypal ثبت نشده باشد.


۶- نحوه انجام سرویس دعوت به رستورانها چگونه است؟
پاسخ: تمامی هدایای رزرو رستورانها، به همراه سرویس ایاب و ذهاب برای عزیزانتان از طرف سیمیاسرویس خواهد بود. برای هماهنگی ساعت ارسال وسیله ایاب و ذهاب، چند روز پیش از زمان مقرر با ایشان تماس گرفته می شود و توضیح داده می شود که از طرف شما به این مهمانی دعوت شده اند. در روز رزرو، بهمراه سرویس ایاب و ذهاب به رستوران مورد نظر رفته، غذای خود را بدون هیچگونه محدودیتی، انتخاب می کنند و پس از صرف غذا مجدد به منزل بازگردانده خواهند شد.


۷- چند روز پیش از روز تحویل هدیه باید سفارش را ثبت کنیم؟
برای تهران و کرج برای اکثر هدایا تحویل روز (Same Day Delivery) خواهد بود. چنانچه از زمان سفارش تا زمان تحویل کمتر از ۶ ساعت زمان باقی باشد میبایست پس از ثبت سفارش با شماره تلفن ۰۰۹۸۲۱۸۸۴۸۶۴۵۵ تماس گرفته و سفارش خود را اطلاع دهید. برای بعضی از هدایا که سفارشی می باشند میبایست چند روز پیش از تحویل سفارش خود را ثبت بفرمایید که در بخش توضیحات مربوط به هدایا این اطلاعات قابل مشاهده است. سفارش هدایای مربوط به شهرهای دیگر نیز میبایست حداقل ۳ روز پیش از زمان تحویل ثبت گردد.


۸- آیا هدایای موجود در وبسایت برای همه شهرهاست یا تنها برای تهران میشه سفارش داد؟
پاسخ: در حال حاضر تحویل هدایا در شهرهای تهران و کرج مستقیما توسط سیمیاسرویس خواهد بود. برای شهرهای دیگر تحویل توسط پست سریع و ۳ روزه خواهد بود. برای اطلاع از لیست هدایایی که میتوانید برای شهرهای دیگر سفارش دهید کلیک کنید


۹- متن پیام تبریکی پرینت میشه و یا بصورت دستی نوشته میشه؟
پاسخ: تمامی پیغامهای تبریک شما بصورت دست نویس بر روی کارتهای تبریک نوشته می شود و همراه با هدایا تحویل عزیزانتان می شود.


۱۰- Simia Coin چیست و چگونه میتوان استفاده کرد؟
پاسخ: Simia Coin یک واحد پول دیجیتالی در وبسایت سیمیاسرویس میباشد که ارزش هر واحد آن باندازه ۱ دلار آمریکا میباشد. با خرید هر هدیه، تعداد Simia Coin های درنظر گرفته شده برای آن محصول به حساب کاربری شما اضافه می شود که در خرید بعدی میتوانید به میزان Simia Coin های موجود در حسابتان از این وبسایت تخفیف بگیرید. برای دریافت Simia Coin از هر خرید، ضروری است که در وبسایت عضو شوید و سفارش خود را با حساب کاربریتان ثبت بفرمایید.