1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00 امتیاز از 61 رای
Loading...

چگونه مهرخروج ویژه مشمولین غایب مقیم خارج از کشور را بگیریم؟

مهر خروج ویژه مشمولین غایب مقیم خارج از کشور چیست؟

کلیه ایرانیان مقیم خارج از کشور که مشمول انجام خدمت سربازی می شوند، با داشتن سه سال اقامت قانونی در خارج از کشور می توانند مهر خروج ویژه مشمولین غایب مقیم خارج از کشور را از سفارتخانه ها یا کنسولگری های کشور جمهوری اسلامی ایران اخذ نموده و به تعداد دو بار در سال و به مجموع سه ماه در ایران اقامت نموده و از کشور خارج شوند. افرادی که جهت ادامه تحصیل و با معافیت تحصیلی از کشور خارج می شوند، با داشتن شرایط ذکر شده و انجام امور اداری مربوطه در ایران، می توانند مهر ویژه مشمولان غایب مقیم خارج از کشور را دریافت نمایند. مراحل اخذ مهر ویژه مشمولین غایب مقیم خارج از کشور در ادامه بیان می شود.

پیشنهاد مطالعه:  چگونه ویزای آمریکا بگیریم؟

مراحل اخذ مهر اجازه خروج ویژه مشمولان غایب مقیم خارج از کشور برای کسانی که با معافیت تحصیلی از کشور خارج شده‌اند، جهت انجام امور اداری به شرح زیر است:

1) ارزشیابی مدرک تحصیلی در سازمان امور دانشجویان (توضیحات بیشتر را در اینجا بخوانید).
2) ضبط وثیقه توسط سازمان نظام وظیفه (توضیحات بیشتر را در اینجا بخوانید).
3) اخذ مهر خروج ویژه مشمولان غایب مقیم خارج از کشور از وزارت امور خارجه.

چگونه انجام امور اداری در تهران و پیگیری کارهای اداری مربوط به اخذ مهر خروج ویژه مشمولین غایب مقیم خارج از کشور توسط سیمیا اداری انجام می شود؟

ابتدا در وب سایت سیمیا سرویس، بخش انجام امور اداری (سیمیا اداری) ثبت سفارش انجام می شود. سپس کارشناس سیمیا اداری جهت پیگیری سفارش و تشریح جزییات لازم جهت انجام امور اداری در تهران، با ایشان تماس گرفته و روند پیگیری کارهای اداری در ایران را تشریح می کند. پس از انجام کارهای لازم توسط سفارش دهنده و در اختیار گذاشتن مدارک مربوطه توسط ایشان، روند انجام امور اداری در تهران شروع می شود. در طی انجام کارهای اداری و پیگیری کارهای اداری، نتایج حاصل شده توسط کارشناس سیمیا اداری در اسرع وقت در اختیار سفارش دهنده قرار داده می شود. پس از اتمام انجام امور اداری در تهران، کلیه مدارک اخذ شده در طی پیگیری امور اداری، به سفارش دهنده ارسال می شود.

پیشنهاد مطالعه:  مراحل دریافت تسهیلات نظام وظیفه

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *