1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫92 امتیاز از 63 رای
Loading...

چگونه در سازمان امور دانشجویان تشکیل پرونده دهیم؟

تشکیل پرونده در سازمان امور دانشجویان

تمامی آقایانی که مشمول انجام خدمت سربازی بوده و کارت پایان خدمت ندارند، در صورتی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور در رشته های مربوط به وزارت علوم را دارند، می بایست جهت انجام امور اداری مربوط به اخذ معافیت تحصیلی به سازمان دانشجویان وزارت علوم مراجعه کرده و مدارک مورد نیاز را که در ادامه بیان می شود، اقدام به تشکیل پرونده در سازمان امور دانشجویان کنند. پس از انجام امور اداری مریوطه، معافیت تحصیلی صادر شده و فرد مشمول با مهر دانشجویی امکان تردد به ایران را خواهد داشت.

مراجعین سازمان امور دانشجویان وزارت علوم که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند، به‌منظور انجام امور اداری جهت تشکیل پرونده در سازمان امور دانشجویان می‌بایست اصل و کپی مدارک زیر را ارائه دهند:

  • پذیرش اولیه (جهت دانشجویان کشور آمریکا: نامه آی بیست (I 20)).
  • نامه فراغت از تحصیل از مقطع قبل (نامه معرفی به نظام وظیفه).
  • نمره آزمون زبان خارجی.
  • شناسنامه و کارت ملی.
  • برگه سبز، جهت کسانی که فراخوان خدمت سربازی شده‌اند.
  • نامه یگان خدمت، جهت دانشجویانی که در حال انجام خدمت سربازی هستند.
  • نامه انصراف از تحصیل (جهت دانشجویان انصرافی).
پیشنهاد مطالعه:  چگونه معافیت کفالت پدر بگیریم؟

چگونه انجام امور اداری در تهران و پیگیری کارهای اداری جهت تشکیل پرونده در سازمان امور دانشجویان توسط سیمیا اداری انجام می شود؟

ابتدا در وب سایت سیمیا سرویس، بخش انجام امور اداری (سیمیا اداری) ثبت سفارش انجام می شود. سپس کارشناس سیمیا اداری با سفارش دهنده تماس گرفته و جزییات مربوط به انجام امور اداری در تهران را شرح  می دهد. پس از تهیه مدارک لازم توسط سفارش دهنده و تحویل آن به سیمیا اداری، انجام کارهای اداری در تهران آغاز شده و پیگیری کارهای اداری صورت می پذیرد. در طی پیگیری امور اداری، نتایج حاصل شده به صورت منظم و در اسرع وقت در اختیار سفارش دهنده قرار داده می شود. پس از انجام امور اداری در تهران توسط سیمیا اداری، کلیه مدارک به سفارش دهنده ارسال می شود.

پیشنهاد مطالعه:  چگونه مهرخروج ویژه مشمولین غایب مقیم خارج از کشور را بگیریم؟

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *