1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 4٫93 امتیاز از 60 رای
Loading...

مبلغ ارز دانشجویی چقدر است؟

ارز دانشجویی

میلغ ارز دانشجویی

دولت جمهوری اسلامی ایران جهت کمک به دانشجویانی که در خارج از کشور تحصیل می کنند، هر ساله و براساس امکانت موجود، میلغ ارز دانشجویی را مشخص کرده و ارز دانشجویی در اختیار این افرار قرار می دهد. دانشجویانی که متقاضی دریافت مبلغ ارز دانشجویی هستند، می توانند پس از انجام امور اداری لازم، ارز مورد نظر را دریافت کنند.

دانشجویانی که در رشته های مربوط به وزارت علوم در حال تحصیل هستند، می توانند پس از انجام امور اداری در تهران و تحویل مدارک مورد نیاز به سازمان امور دانشجویان، اقدام به اخذ مبلغ ارز دانشجویی نمایند.

طبق قوانین وضع شده برای سال ۱۳۹۷ مبلغ ارز دانشجویی به شرح زیر می باشد:

شهریه: بابت شهریه دانشگاه با داشتن مدرک پرداخت تایید شده توسط سفارت، حداکثر ۱۵۰۰۰ دلار آمریکا (یا معادل آن به سایر ارزها) پرداخت می شود.
هزینه زندگی ماهانه: بابت زندگی دانشجو حداکثر ماهانه ۱۰۰۰ دلار آمریکا (یا معادل آن به سایر ارزها) و برای هر عضو دیگر خانواده حداکثر ماهانه ۵۰۰ دلار پرداخت می شود.

پیشنهاد مطالعه:  چگونه در سازمان امور دانشجویان تشکیل پرونده دهیم؟

برای مدارک مورد نیاز برای دریافت ارز دانشجویی، مطلب چگونه ارز دانشجویی بگیریم را مطالعه کنید

چگونه انجام امور اداری در تهران و پیگیری کارهای اداری مربوط به دریافت ارز دانشجویی توسط سیمیا اداری انجام می شود؟

در گام نخست، در وب سایت سیمیا سرویس، بخش انجام امور اداری (سیمیا اداری) ثبت سفارش انجام می شود. در ادامه کارشناس سیمیا اداری جهت پیگیری سفارش و تشریح فرآیند انجام امور اداری در تهران با سفارش دهنده تماس می گیرد. پس از آماده سازی مدارک جهت انجام کارهای اداری در تهران و ارسال آن به سیمیا اداری، پیگیری کارهای اداری آغاز می شود. در طی انجام امور اداری در تهران، نتایج حاصل شده از پیگیری امور اداری به صورت منظم و در اسرع وقت در اختیار سفارش دهنده قرار می گیرد. پس از اتمام انجام امور اداری در تهران و پیگیری کارهای اداری در تهران، مدارک مربوطه به سفارش ارسال می شود.

پیشنهاد مطالعه:  چگونه خرید خدمت سربازی را انجام دهیم؟

ارز دانشجویی ۲

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

One thought on “مبلغ ارز دانشجویی چقدر است؟

  1. Pingback: چگونه ارز دانشجویی بگیریم؟ - انجام و پیگیری امور اداری داخل ایران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *