شما ایرانیان خارج از کشور می توانید تمامی اموری که از لحاظ قانونی نیاز به حضور شما در ایران دارد را به متخصصین سیمیاسرویس، به عنوان وکیل قانونی خود بسپارید. این امور می تواند در بر گیرنده ی مواردی مانند امور اجاره، تمدید و یا فسخ اجاره املاک و مستغلات، امور مالیاتی، امور قضایی و پیگیری دادگاه ها و امور اداری در تمامی ادارات و سازمانهای دولتی / غیردولتی می باشد. در صورتی که برای انجام این امور نیاز به وکالت نامه وجود داشته باشد، به شما اطلاع داده میشود و متن وکالت نامه برای شما ارسال می گردد. الزامی است وکالت نامه ها در یکی از سفارتخانه های جمهوری اسلامی ایران و یا دفتر حفظ منافع جمهوری اسلامی تنظیم و تایید گردد و سپس اصل وکالت نامه توسط یکی از سرویس های پستی که قابلیت رهگیری (Tracking) مرسوله را داشته باشد، به آدرس پستی سیمیا ارسال گردد. متن وکالت نامه ها به گونه ای تنظیم شده است که تمامی عواید مالی آن به نفع موکل (شما) می باشد و وکیل حق هیچگونه دخل و تصرفی در امور مالی ندارد. پس از دریافت وکالت نامه از جانب شما ادامه ی امور پیگیری می گردد.

با کلیک بر روی ثبت سفارش و هدایت شدن به بخش سفارش‌ها و با تکمیل اطلاعات خود در طول سفارش، با شرح کامل نیازتان، کار شما به جریان می افتد. ثبت سفارش در این مرحله کاملا رایگان می باشد و پس از بررسی توسط کارشناسان سیمیا، جزئیات هزینه، مدارک مورد نیاز و مدت زمان انجام کار به شما اطلاع رسانی می گردد و میتوانید هزینه را توسط کردیت/دبیت کارتهای بین المللی پرداخت نمایید.

پس از ثبت سفارش می‌توانید با مراجعه بخش سفارش‌ها در حساب کاربری خود، کلیه مدارک لازم برای انجام هر سفارش را به صورت جداگانه آپلود کنید. در طول انجام فرآیند ما با شما در تماس خواهیم بود. همچنین می‌توانید از طریق تیکت، چت، تماس و یا ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و درخواست‌های خودتان را مطرح کنید.

ثبت سفارش