جهت آسودگی دانشجویان ایرانی که مشغول به تحصیل در خارج از ایران هستند، این امکان برای این عزیزان فراهم آمده است که تمامی امور مرتبط با وزرات علوم / وزارت بهداشت را توسط تیم متخصص سیمیاسرویس و بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام دهند. محدوده ی این امور بسیار گسترده می باشد. برخی از این خدمات عبارتند از: موارد مرتبط با دریافت ارز دانشجویی، درخواست تغییر پذیرش، تغییر مقطع تحصیلی، نامه به نظام وظیفه، تمدید معافیت و …. .

با کلیک بر روی ثبت سفارش و هدایت شدن به بخش سفارش‌ها و با تکمیل اطلاعات خود در طول سفارش، با شرح کامل نیازتان، کار شما به جریان می افتد. ثبت سفارش در این مرحله کاملا رایگان می باشد و پس از بررسی توسط کارشناسان سیمیا، جزئیات هزینه، مدارک مورد نیاز و مدت زمان انجام کار به شما اطلاع رسانی می گردد و میتوانید هزینه را توسط کردیت/دبیت کارتهای بین المللی پرداخت نمایید.

پس از ثبت سفارش می‌توانید با مراجعه بخش سفارش‌ها در حساب کاربری خود، کلیه مدارک لازم برای انجام هر سفارش را به صورت جداگانه آپلود کنید. در طول انجام فرآیند ما با شما در تماس خواهیم بود. همچنین می‌توانید از طریق تیکت، چت، تماس و یا ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و درخواست‌های خودتان را مطرح کنید.

ثبت سفارش