شرایط و ضوابط انجام امور اداری

نحوه درخواست: از آنجا که نیازهای مخاطبان در انجام کارهای اداری و قانونی طیف بسیار گسترده ای را در بر می گیرد، مدت زمان انجام و هزینه مورد نیاز برای انجام امور اداری متفاوت می باشد. بنابر این در مرحله نخست با ثبت سفارش در وبسایت بصورت رایگان نیاز خود را کاملا شرح می دهید و با توجه به پیچیدگی انجام کار قانونی مورد نیاز شما، کارشناسان سیمیا مدت زمان انجام، هزینه و مدارک مورد نیاز را به شما اعلام می دارند. در صورتی که سفارش شما قابل انجام باشد و تمایل به واگذاری به سیمیا اداری داشته باشید، پس از تایید شما و اعلام به کارشناسان سیمیا، invoice پرداخت هزینه برای شما ارسال می گردد و پس از پرداخت هزینه، سفارش شما در دستور انجام قرار می گیرد.

نحوه محاسبه هزینه ها: تمامی هزینه هایی که توسط ادارات دولتی هزینه های ارسال مدارک برای شما به عهده شما می باشد. علاوه بر این هزینه ها حق العمل مربوط به انجام این کارها با توجه به پیچیدگی روال انجام و مدت زمان مورد نیاز، پیش از شروع به شما اعلام می گردد و در صورت عدم تمایل هیچ هزینه ای در این بخش شامل شما نمی گردد.

نحوه ارتباط با کارشناسان: شما میتوانید از طریق ایمیل (edari@simiaservice.com)، ثبت تیکت پشتیبانی در بخش حساب من و یا تماس از طریق تلگرام (@MOHSENSIMIA) با کارشناسان سیمیا در ارتباط باشید.

بازگشت به صفحه اصلی