تهران، کارخانه نوآوری میدان آزادی، تیوین

سوالات متداول

لطفا پیش از طرح سوال خود قسمت سوالات متداول را مطالعه بفرمایید.

پیگیری امور اداری مخصوصا با در نظر گرفتن بُعد فاصله، وقت و انرژی زیادی را از افراد می‌گیرد. لذا با سپردن امور اداری خود به متخصصان سیمیا سرویس کار شما در سریعترین زمان و با .صرف هزینه‌های پولی کمتر به انجام میرسد

به محض ثبت سفارش در سایت، متخصصان سیمیا سرویس با شما تماس خواهند گرفت و با تکمیل اطلاعات و مدارک مورد نیاز کار شما پیگیری خواهد شد و در سریعترین زمان ممکن به نتیجه میرسد. در طول انجام سفارش، متخصصان سیمیا سرویس همواره با شما در ارتباط خواهند بود.

در تمامی مراحل سفارش متخصصان سیمیاسرویس با شما در ارتباط خواهند بود. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل شما می‌توانید از حساب کاربری خود، سفارشتان را پیگیری کنید، به پشتیبانی تیکت ارسال کنید و یا از طریق راه‌های ارتباطی مختلف و بخش تماس با ما با متخصصان سیمیاسرویس ارتباط برقرار کنید.

تمامی پرداختها در وبسایت سیمیا توسط کارتهای اعتباری و دبیت کارتهای بین المللی انجام می پذیرد. این پرداختها در درگاه امن پی پال (Paypal Gateway) انجام می گیرد. اما برای پرداخت نیازی به داشتن حساب کاربری در این وبسایت نیست. شما میتوانید با انتخاب گزینه “من در پی پال حساب کاربری ندارم” ، با وارد نمودن مشخصات کردیت/دبیت کارت خود، هزینه مشاوره را به آسانی و با امنیت بالا پرداخت نمایید.

ثبت سفارش و بررسی اولیه توسط کارشناسان سیمیا کاملا رایگان میباشد. در این مرحله کارشناسان سیمیا با توجه به پیچیدگی روال انجام کار و مدت زمان مورد نیاز، میزان هزینه و زمان لازم برای انجام کار اداری شما را اعلام میکنند. در صورتی که تمایل به ثبت سفارش داشته باشید ۴۰٪ هزینه در ابتدای ثبت سفارش پرداخت می شود و مابقی هزینه ها پس از انجام کار و ارسال تصویر مدارک انجام تسویه می گردد. لازم به توضیح است تمامی هزینه هایی که توسط ادارات دولتی اخذ می شوند و هزینه پست مدارک برای شما، بر عهده سفارش دهنده می باشد که با ارائه اسناد پرداخت توسط سیمیا محاسبه می گردند.

راه های ارتباطی با ما

شماره تماس: ۰۰۹۸۲۱۸۸۵۶۲۶۱۵

نرم افزار تلگرام: @SimiaEdari

نرم افزار واتساپ: 00989393168564