عدم تعهد به همسر

Avatarمحسن 7 ماه قبل

سلام
من محسن هستم، 37 ساله و متأهل. یک دختر 3 ساله دارم. یک بار در بیست سالگی ازدواج کردم ولی به دلیل افسردگی شدید پس از زایمان (سقط) همسرم از هم جدا شدیم. البتهب ه خواسته و اصرار ایشان!
بار دیگر با خانمی آشنا شدم و طی یک رابطه دو ساله دوستی و عاشقانه با هم ازدواج کردیم که ثمره این ازدواج یک دختر 3 ساله است. من همسرم را بسیار دوست دارم و به نظرم یک همسر ایده آل برای من است. هیچ چیز هم در زندگی برای من کم نمیگذارد ولی مشکل بزرگ من عدم تعهد به ایشان است. همه اش به دنبال رابطه خارج از ازدواج هستم. یکبار با خانمی آشنا شدم و همسرم متوجه شد و زندگیم تا مرز نابودی پیش رفت. به او قول دادم دیگر تکرار نکنم ولی فایده ندارد. نمیتوانم. گویی باید حتمن با یک نفر به عنوان دوست دختر در اتباط باشم. البته دوست ندارم همزمان با چند نفر باشم. فقط دوست دارم بجز همسرم با یک نفر دیگر در ارتباط باشم. از آینده چنین تفکری که زندگیم را از هم بپاشد میترسم ولی این حس و تفکر و وسوه بسیار قویتر از اراده من است.
به تازگی با خانمی مطلقه آشنا شدم و رابطه رگمی هم بین ما ایجاد شد ولی فقط به خاطر این که متأهل هستم از رابطه کنار کشید. اما من نمیتوانم او را فراموش کنم. عجیب اینجاست که وقتی با یک نفر در ارتباط هستم هیچ چیز از علاقه من به همسرم کم نمیشود.
مشاوره حضوری هم رفتم ولی نتوانست کمکم کند.
به نظر شما چه باید بکنم؟