مشاوره حقوقی

با توجه به اینکه انجام و پیگیری بسیاری از امور جنبه حقوقی و به سادگی انجام یک کار اداری نیست و گاهی نیاز به مشاوره حقوقی می‌باشد، در این بخش شما می‌توانید با هزینه‌ای بسیار کم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت آنلاین و تصویری در باره کار حقوقی خود مشورت کنید. بزرگترین مزیت بخش مشاوره آنلاین آنست که وکلای ما علاوه بر آشنایی کامل با قوانین حقوقی در ایران، با قوانین حقوقی در سایر کشورهای دنیا و مشکلات حقوقی که از طریق مهاجرت و حضور در دیگر کشورها برای افراد پیش می‌آید، آشنایی دارند. همچنین به دلیل سابقه کار در سفارت و شناخت کامل با فرآیندهای قانونی امور مختلف می‌توانند در زمینه‌های مختلفی راهگشا باشند.
.

با کلیک بر روی ثبت سفارش و هدایت شدن به بخش سفارش‌ها و با تکمیل اطلاعات خود در طول سفارش، زمانی از طرف سیمیا برای انجام مشاوره حقوقی آنلاین تعیین برای شما ارسال خواهد شد و همچنین شما می‌توانید انجام کلیه فرآیندهای امور حقوقی خود را به وکلای مجرب سیمیا بسپارید و میتوانید هزینه را توسط کردیت/دبیت کارتهای بین المللی پرداخت نمایید.

پس از ثبت سفارش می‌توانید با مراجعه بخش سفارش‌ها در حساب کاربری خود، کلیه مدارک لازم برای انجام هر سفارش را به صورت جداگانه آپلود کنید. در طول انجام فرآیند ما با شما در تماس خواهیم بود. همچنین می‌توانید از طریق تیکت، چت، تماس و یا ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و درخواست‌های خودتان را مطرح کنید.

Purchase