دستبند مانا بافت انار کریستال| ارسال هدیه به ایران

  •   دستبند مانا بافت انار کریستال

خانم ها عموما توجه و علاقه خاصي به زيورآلات و جواهرات دارند. اين محصول زيبا مي تواند هديه مناسبي براي خانم هاي با سليقه و مشکل پسند باشد.انار يکي از ميوه‌هاي درختي است که دانه‌هايي اغلب قرمز، و گاهي سفيد، و يا به رنگ‌هايي بين آن دو دارد.در مراسم هاي آييني ما ايرانيان، به ويژه شب يَلدا يا شب چلّه، طي شدن بلندترين شب سال و به دنبال آن بلندتر شدن طول روزها که مصادف با انقلاب زمستاني است و يکي از کهن‌ترين جشن‌هاي ايراني، انار از جايگاه خاصي برخوردار است و حضورش در سفره هاي ما به معناي عشق و پاکي و دوستي مي باشد. در توليد اين دستبند از نوعي کريستال قرمز رنگ استفاده شده تا تداعي دانه هاي انار باشد. همچنين نماد ميوه انار که با استفاده از ورقه هاي نازک طلا (پوشش داده شده روي ورق پليمر) ساخته شده است و در آن جاي گرفته و با پولک هاي قرمز رنگ به عنوان دانه هاي انار، ترکيب شده و همين امر زيبايي و جذابيت آن را دو چندان نموده است. قطعا اين محصول زيبا مي تواند هديه اي به يادماندني براي کساني باشد که دوستشان داريد.


محصول فوق دارای فاکتور و شناسنامه ای معتبر و منحصر به فرد است که با شماره برچسب هولوگرام روی محصول مطابقت داشته و تشخیص کالای اصل را آسان می کند.طلای استفاده شده در این محصول در آزمایشگاه های رسمی آزمایش شده و مورد تائید قرار گرفته است.


شرایط سفارش، ارسال و تضمین

این هدیه برای ارسال در تهران و کرج   وسایر شهرها قابل سفارش می باشد و حداقل 2 روز پیش از زمان تحویل میبایست سفارش خود را ثبت کنید.

- به همراه این هدیه یک کارت پستال رایگان  با متن شما هم تقدیم عزیزانتان  می شود.

- طرح دستبند ( با حفظ وزن طلا) بستگی به موجودی بازار دارد.


دستبند مانا بافت انار کریستال

  • کد هدیه: zarsam #0012
  • تعداد Simia Coin دریافتی از خرید این هدیه: 2
  • $39.95

  • تعداد Simia Coin مورد نیاز برای خرید این هدیه: 40

گزینه های موجود