این سرویس به منظور رفاه و آسودگی خاطر شما در سفر به ایران طراحی گردیده است. پیش از ورود به ایران، می توانید برنامه ی سفر خود در ایران را تنظیم نمایید و رزرواسیون تمامی تورهای داخلی، بلیطهای هوایی/قطار/اتوبوس، و هتلهای داخل ایران را به انجام برسانید. همچنین برای استفاده از خدمات فرودگاهی CIP و ترانسفر در فرودگاه بین المللی امام خمینی می توانید از طریق فرم سفارش، درخواست خود را ثبت فرمایید.

با کلیک بر روی ثبت سفارش و هدایت شدن به بخش سفارش‌ها و با تکمیل اطلاعات خود در طول سفارش، با شرح کامل نیازتان، شامل تاریخ و مبدا و مقصد سفر، کار شما به جریان می افتد. ثبت سفارش در این مرحله کاملا رایگان می باشد و پس از بررسی توسط کارشناسان سیمیا، جزئیات هزینه، مدارک مورد نیاز و مدت زمان انجام کار به شما اطلاع رسانی می گردد و میتوانید هزینه را توسط کردیت/دبیت کارتهای بین المللی پرداخت نمایید.

پس از ثبت سفارش می‌توانید با مراجعه بخش سفارش‌ها در حساب کاربری خود، کلیه مدارک لازم برای انجام هر سفارش را به صورت جداگانه آپلود کنید. در طول انجام فرآیند ما با شما در تماس خواهیم بود. همچنین می‌توانید از طریق تیکت، چت، تماس و یا ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و درخواست‌های خودتان را مطرح کنید.

ثبت سفارش