اطلاعات بیشتر

 همه ی ما آدما تو زندگی مشکلات ریز و درشتی رو تجربه می کنیم. اینکه مشکلی توی زندگی برامون پیش میاد موضوع عجیبی نیست اما چیزی که مهمه اینه که بلد باشیم که چجوری مشکلاتمون رو به شیوه ی اصولی حل کنیم تا تبدیل به بحران نشن. باید همیشه یادمون باشه که ساخت یک زندگی قشنگ و آروم هم مثل همه ی مهارتهای دیگه آموختنی هست.

سیمیآروم اولین سرویس مشاوره و روانشناسی آنلاین برای ایرانیان خارج از کشوره و در حوزه های مختلف روانشناسی مثل زوج درمانی، مشاوره ی خانواده، مشاوره ی فردی و فرزندپروری از حضور برترین های این حیطه بهره مند هست. این سرویس سال 1394 به درخواست هم وطنان خارج از کشور راه اندازی شد. تیم سیمیآروم خوشحاله که در همین مدت کوتاه تونسته به عده ی زیادی از این دوستان کمک کنه که مسائلشون رو حل کنن و آرامش رو به زندگی هاشون برگردون.

سارا پنج سالی هست که در استکهلم زندگی می کنه و طی سال های گذشته به دلیل مشکلاتی که در رابطه اش با نامزدش داشته مجبور بوده چند باری به ایران سفر کنه تا از یک روانشناس هم فرهنگ و همزبان و متخصص مشورت بگیره. کسی که به قول خود سارا “می فهمه که من چی می گم”. حالا با راه اندازی سرویس سیمیآروم سارا دیگه مجبور نیست برای حل مشکلش اون همه هزینه و وقت صرف کنه. خودش درباره ی سرویس روانشناسی آنلاین سیمیآروم اینجوری می گه: “سیمیآروم برای ما خدمت خیلی بزرگیه، قبلا وقتی مشکلی برام پیش می اومد حل کردنش انقدر طول می کشید که هنوز حل نشده یه مسئله ی دیکه هم بهش اضافه می شد ولی تیم مهربان و دلسوز سیمیآروم این مشکل رو برای ما حل کردن”

سیمیآروم برای یک زندگی آروم کنارتان خواهد بود.

رزرو وقت مشاوره